У Херсоні розпочато Міжнародний семінар «Впровадження обласного плану дій «Жінки. Мир. Безпека»

Сьогодні у м.Херсон розпочався Міжнародний навчальний семінар «Впровадження обласного плану дій «Жінки. Мир. Безпека», що затверджений на виконання Резолюції РБ ООН  1325 та 1820.


Представники органів державної влади, місцевого самоврядування, управління юстиції, правоохоронних органів, громадських об'єднань та міжнародних організацій, соціально відповідального бізнесу, волонтери та інші представники громадянського суспільства з міста Херсон та усієї області  зібрались разом аби обговорити питання координації зусиль у напрямку захисту прав жінок в умовах збройного конфлікту, надання своєчасної допомоги постраждалим від збройного конфлікту, та мінімізації наслідків воєнних дій, що відбуваються на сході України в контексті реалізації зазначеного вище плану.

Під час заходу окремим пунктом було обговорено  удосконалення системи захисту та реабілітації постраждалих від гендерно-зумовленого насильства.

Захід триватиме 2 дні. У його межах відбудеться обмін досвідом спеціалістів із Херсонщини з колегами із Грузії та Вірменії.

Джерело:http://pershaspalta.com.ua/

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *