Поранені у бою за Антонівський міст перебувають у лікарнях Херсона

Військові ЗСУ всю ніч відбивали ворожу артилерію і танки на Антонівському мосту. На підступах до Херсона знищено АЗС, вночі тут була пожежа. Знищено декілька одиниць важкої техніки.

Херсон залишається під контролем України. На державних установах – синьо-жовті прапори. Влада області та Херсона залишається на місці. Як розповів заступник міського голови Херсона Роман Головня, внаслідок вчорашніх обстрілів між Олешками та Херсоном є загиблі, зокрема, українські військові. Також йде поранені. Вони перебувають у міській клінічній лікарні ім. О.С. Лучанського, яка наразі працює як госпіталь, та обласній лікарні. Відомо, що серед поранених депутат міської ради, волонтер Юрій Рожков. Його мають вдруге прооперувати.

«Є постраждалі в результаті вчорашніх обстрілів, це військові, вони зараз в лікарні Лучанського і обласній лікарні, і є постраждалі серед цивільного населення. Вони теж знаходяться в лікарні, прооперовані, різного ступеню важкості. На жаль, є загиблі», — розповів Роман Головня.

У міськраді говорять, що контролюють ситуацію з водо, електро та газопостачанням. Складна ситуація з життєзабезпеченням в Антонівці, яка більше доби піддається ворожим обстрілам.

«Достатньо серйозний порив у районі Антонівки. Поки-що йде робота над тим, щоб його усунути. Але ми не можемо зараз там провести активну роботу, тому що там фактично ведуться бойові дії», — розповів Роман Головня.

У Херсоні звучали сигнали тривоги. Влада закликаї мешканців ховатися в укриття. Перелік опубліковано на сторінці Херсонської міськради.

Щодо обстановки в області в цілому – частина Херсонщини, зокрема, на межі з окупованим Кримом, під контролем загарбників. На Каховщині тривають бої. ЗСУ робить усе, щоб відбити ГЕС.

“Новий день”

Поширити