26-річний матрос підірвав разом із собою Генічеський міст, щоб зупинити просування російських танків

Український інженер окремого батальйону морської піхоти матрос Віталій Скакун підірвав Генічеський автомобільний міст разом із собою, щоб стримати танкову колону російських окупантів. Командування морської піхоти клопотатиме про присвоєння матросу державної нагороди:

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

“Щоб зупинити просування танкової колони, було прийнято рішення на підрив Генічеського автомобільного мосту. Виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович. Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг.

За словами побратимів Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст. Одразу ж пролунав вибух. Наш побратим загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону”.

Хлопець родом з міста Бережани, що на Тернопільщині. Йому було 26 років. Про це повідомила у мережі Фейсбук його землячка Natalia Bolshunova:

“Вчора, 24 лютого, від руки російського окупанта героїчно загинув матрос Віталій Скакун… Герою України Слава і Вічна Пам’ять.. Мамі Віталія, всім його рідним, близьким, друзям, побратимам щирі співчуття… Не забудемо, не пробачимо!”, – йдеться у Книзі пам’яті полеглих за Україну.

Поширити