Чи почне херсонський ЦНАП працювати для людей?

Центр з надання адміністративних послуг (ЦНАП) – одне із ганебних місць і не вирішених проблем минулої влади у Херсоні. Саме там тривали тортури на випробовування психіки городян не одну добу. Вже не кажучи про хоч якісь цивілізовані умови для херсонців, які очікували своєї черги.

Численні скарги та публікації в ЗМІ не мали жодного ефекту. Нова влада обіцяла зміни, але зрозуміло, що навіть із отриманням нової будови, до речі з ремонтом якої ще висить багато питань у повітрі, ситуація мало змінилася. Адже секрет залишається у вічній простій істині – керівнику, котрий може чи не може управляти процесом. Як повідомляють дружні до Миколаєнка ЗМІ, мер Колихаєв підбирає наразі варіанти кандидатів. Серед прізвищ на посаду директора Департаменту адміністративних послуг прозвучало прізвище Костянтина Хутковського.

Маємо визнати, до недавнього часу очільник юстиції Хутковський встиг напрацювати досить дієві результати і запам’ятався херсонцям, наприклад, відкриттям центру європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) «Open Space» з електронними чергами, платіжними терміналами та навіть дитячим куточком. Якщо ще про позитивне, то можна згадати про запроваджені зручні сервіси, де молоді батьки отримали змогу оформити свідоцтво про народження одразу у пологових будинках. Окрім цього, стати чоловіком і дружиною зараз бажаючі можуть всього за 24 години. До речі, подати заяву до ДРАЦС херсонці також можуть онлайн. А завдяки проекту «Чужих дітей не буває» малолітні діти почали отримувати аліменти, які дехто не отримував від народження. Тож є шанс, що у херсонському Центрі надання адмінпослуг новий керівник зможе налагодити роботу таким чином, аби ця установа надавала херсонцям якісні послуги, а не викликала відчай та ненависть до міської влади.Чекаємо…

Джерело: Херсонщина за день

Поширити