Яким було останнє розпорядження Гордєєва

Датоване воно 10 квітня та має назву “Про затвердження нового персонального складу з організаційно-штатною структурою штабу зони територіальної оборони № 20 (Херсонська область) та деякі питання організації роботи вказаного штабу”. Проте документ має примітку – для службового користування. Тому на офіційному сайті ХОДА його не оприлюднили.

А останнім оприлюдненим розпорядженням також від 10 квітня є “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування”. У документі йдеться про надання Головному управлінню Національної поліції в Херсонській області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 1,6 га (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності), що розташована за межами населених пунктів на території Олешківського району Херсонської області в межах урочища «Ближній Карабай», для будівництва навчально-тренувального комплексу.

Нагадаємо, Андрій Гордєєв написав заяву на звільнення за власним бажанням 5 квітня, а 12 квітня Президент звільнив голову Херсонської ОДА.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *