Діти Олешшя потрапили у “політичний полон”

Про ситуацію із приміщенням інклюзивного центру в Олешках написав у Фейсбук міський голова Дмитро Воронов (пунктуація та стилістика збережені):

“Одного не розумію… Ми із депутатами міської ради передали гарне приміщення під розміщення інклюзивного центру для роботи фахівців із особливими дітьми. Раніше капітально відремонтували там покрівлю, вставили нові сучасні вікна, домовились з редакцією газети, яка погодилась віддати ще і частину своїх кімнат, виготовили проект реконструкції і розглядаємо можливість додаткової фінансової участі у реалізації такої необхідної справи.

В свою чергу, депутати районної ради проголосували за виділення половини необхідної суми на проведення цієї реконструкції. Вже можна починати робити! Але що ми маємо? Голова Олешківської РДА не виконує рішення сесії Олешківської районної ради і не подає це рішення на підпис голові ради. Це взагалі як називається? Закони в Україні вже зовсім не діють?

Нагадаю, що програмою інклюзивної освіти опікується особисто дружина президента, а його представник в Олешківському районі блокує цей процес… Всі інклюзивні діти Олешківського краю стали заручниками однієї єдиної особи? Шановні, ну раз в нас така ситуація, то я тоді зовсім нічого не розумію… Ок, знайдемо інше використання для приміщення в самому центрі міста – наприклад здамо його в оренду та будемо отримувати за це гроші до бюджету міста чи надамо його під інші соціальні потреби громадян. Але на мій погляд, так не повинно бути. Це той самий випадок, коли потрібно державні справи поставити вище за свої власні амбіції” – йдеться в дописі.

Поширити