“Ми хотіли подарувати дітям диво” – Костянтин Хутковський

Цьогоріч до створення святкового настрою у Херсоні долучились діти співробітників Херсонської юстиції. Хлопчики і дівчата вирішили власноруч розмалювати ялинкові іграшки. І прикрасили кулі  логотипом всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» А допомагали їм у цьому Юстимчик, Юстинка та Ямпик.

І тепер ці роботи прикрашають  головну ялинку Херсонщини, яка офіційно відкриється вже 20 грудня.

Свято для дітей влаштували і державні виконавці Херсонщини. У День Святого Миколая вони провели благодійну акцію. Так, працівники органів ДВС завітали з подарунками до дітей, які потребують уваги та особливої турботи. Зокрема, батьки яких не сплачують аліменти.

На Херсонщині учасниками благодійної акції стала 21 дитина з 9-ти сімей віком від чотирьох до сімнадцяти років із м.Олешки, Білозерського району, Корабельного та Дніпровського районів м. Херсона.

– Нам хотілось зробити щось приємне та корисне для тих діток, турбуватися про яких, на жаль, забуває один із батьків. Бо працюючи у напрямку стягнення аліментів, ми бачимо багато таких історій, коли один із батьків забуває про свій батьківський обов’язок. А напередодні свят кожна дитина мріє про диво. То ж ми вирішили хоч і трішки, але долучитися до його створення. Бо чужих дітей – не буває! До речі, Уряд визначив одним із пріоритетів своєї роботи на наступний рік – верховенство права. А Херсонська юстиція завжди стоїть на захисті ваших прав! – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *