У Каховському районі перший дзвоник пролунає 3 вересня

Перший дзвоник у школах району пролунає 3 вересня.

День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти, людяності! Третього вересня розпочинається новий 2018 – 2019 навчальний рік. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

У системі освіти стрімко відбуваються зміни. Новий навчальний рік є визначним для освіти України, саме цього вересня розпочинається повномасштабне впровадження Нової української школи та перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання. Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, головною метою якої є створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у житті. 

Важливе місце у НУШ займає інклюзивна освіта, яка є одним із пріоритетних стратегічних напрямків діяльності Міністерства освіти і науки України та спрямована на реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття якісної освіти, всебічний розвиток, підготовку до активної участі у житті суспільства. У 2018-2019 н.р. в закладах загальної середньої освіти Каховського району забезпечено розвиток мережі інклюзивних класів: на базі Каїрського ЗСО продовжують діяти 2 інклюзивні класи та на базі Малокаховського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» створюється клас з інклюзивною формою навчання.

Цього року вперше сядуть за парти 424 першокласники, яких педагоги поведуть у незвіданий шлях Країни Знань. Продовжать навчання у закладах освіти 146 дясятикласників, підкоряючи нові вершини знань.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *