Херсонська бібліотека імені Гончара шукає директора


Департамент культури, туризму та курортів облдержадміністрації оголошує конкурсний добір на посаду керівника комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара» Херсонської обласної ради. 

Строк приймання документів на участь у конкурсі

Документи на участь у конкурсі приймаються з  12 лютого 2019 року по 13 березня 2018 року.

Початок формування конкурсної комісії

В період з 12 лютого 2019 року по 21 лютого 2019 року формується конкурсна комісія з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека  ім. О.Гончара» Херсонської обласної ради.

Умови проведення конкурсу:

Конкурсний добір починається з 12 лютого 2019 року та закінчується не пізніше  28 березня 2019 року.

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

— визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

— мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

— є близькими особами або членами сім’ї  керівників органу управління.

Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

— вища освіта;

— стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

— володіння державною мовою;

— здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

— заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

— автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

— копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

— два рекомендаційні листи довільної форми;

— мотиваційний лист довільної форми.

— програми розвитку закладу в короткостроковій (строком на 1 (один) рік) та довгостроковій (строком на 5 (п’ять) років) перспективах, у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у звіті, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності.

Зразки заяв розміщенні на офіційному веб-сайті  Департаменту культури, туризму та курортів облдержадміністрації (https://visitkherson.gov.ua/).

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси органу управління: пр. Ушакова, 16, м. Херсон, 73000, Департамент культури, туризму та курортів обласної державної адміністрації, контактний телефон: (0552) 22-45-57,  Буга Анастасія Сергіївна, електронна адреса kherson-kultura@ukr.net.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе особа, яка подає документи.

Під час другого засідання конкурсної комісії кандидат публічно презентує проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *